Header Ads Widget

Doğal güzellikler Şehri Konya

Kategori günceleri

6/recent/ticker-posts

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ANLAMLI DESTEK


Gelecek Partisi Konya Sosyal Politikalar Başkanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen "Askıda Kalmasın İhtiyaç sahiplerine Ulaşsın" isimli kampanyada bağışlanan elbiseler Elbir Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne teslim edildi.

 Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve İl Başkan Yardımcısı Resul Sağlam, Elbir Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sinan Cırık ve dernek yetkililerini ziyaret ederek kampanyada toplanan elbiseleri teslim ettiler. Dernek Başkanı Sinan Cırık yaptığı açıklamada Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı'na gösterdiği hassasiyet için teşekkür ederek kampanyada bağışlanan elbiselerin en kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaşacağını söyledi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici de İl Başkan Yardımcısı Resul Sağlam ve ekibine teşekkür ederek kampanya süresince partili partisiz tüm vatandaşlarımızın gösterdiği desteğin kendilerini memnun ettiğini dile getirdi. Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı'nın kuruluşundan bu yana sivil toplum kuruluşu gibi çalıştığını ifade eden Ekici, yeni projelerle Konya halkına hizmet etmeye devam edeceklerini vurguladı.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar